fbpx

Dlaczego warto mi zaufać?

RAZEM DAMY RADĘ

Postaw na komfort i bezpieczeństwo

01 Sprzedaż i Marketing — komplet w jednym miejscu

 

Wiedza i doświadczenie związane z całym procesem sprzedażowym w jednym miejscu. Jestem w stanie pomóc na każdym etapie rozwoju i w prawie każdej dziedzinie związanej z procesami marketingu i sprzedaży w firmie.

Wiem jak ważna jest synergia między trzema kluczowymi obszarami; marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta. Dzięki temu, że obsługuję wszystkie trzy obszary daję gwarancję efektywnej współpracy, dobrej komunikacji i wyważenia priorytetów. Dbam jednocześnie o to by w każdym z tych obszarów najważniejszy był Klient.

02 Proste i praktyczne rozwiązania

 

Wyznaję zasadę, że najbardziej skuteczne rozwiązania to proste rozwiązania. Zawsze szukam prostych ale efektywnych dróg do celu. Zawsze dążę do upraszczanie procedur i redukcji działań „okołoprojektowych”. Ewolucja tak, rewolucja nie koniecznie.

Sam również preferuję współpracę na prostych i czytelnych zasadach. Obie strony skupiają się na robocie i na celach, a nie na raportach, gadaniu o teoriach i szukaniu wymówek i problemów. Teoria służy mi jako wsparcie dobrych praktyk.

 Teoria służy w tej firmie jako wsparcie dobrych praktyk.

03 Indywidualnie i bez schematów

 

Uważam, że każda firma jest inna i każda działa w innym otoczeniu, więc nigdy nie powielam gotowych szablonów czy pomysłów. Zawsze tworzę koncepcje dopasowane do firmy i warunków.

Przywiązuję bardzo dużą rolę do analizy i rozpoznania problemów i potrzeb klienta. Potrafię słuchać i analizować, potrafię szybko reagować na zmiany i potrzeby w trakcie projektu.

Zawsze dobieram unikalne i niepowtarzalne pomysły, bo uważam, że unikalność jest kluczem do sukcesu na konkurencyjnym rynku. Przywiązuję dużą wagę do detali i szczegółów, bo moim zdaniem to one stanowią różnicę i są domeną liderów.

04 Doświadczenie i odpowiedzialność

 

Twardo stąpam po ziemi, bazując na znajomości realiów i potrzeb rynku. Chociaż firma nie ma jeszcze długiej historii na rynku, to jednak jej mocnym atutem jest ponad  15-letnie doświadczenie w budowie i rozwoju małych i średnich biznesów umiejscowionych w różnych segmentach rynku.

Znam wartość firm MSP i ich znaczenie w lokalnych środowiskach dlatego biorąc czynny udział w ich rozwoju, mam pełną świadomość odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa. Każda decyzja, działanie czy konsultacja są przemyślane i dopasowane do realiów.

05 Komfort i bezpieczeństwo

 

Wiem jak często WIEDZIEĆ nie przekuwa się bezpośrednio w ZROBIĆ. Szczególnie w obszarach marketingu i wszelkich zmian brakuje w firmach czasu, konsekwencji i determinacji. Mój model i metody aktywnej współpracy dają gwarancję stałego progresu mimo wspomnianych przeszkód.

Mam też świadomość ciągłych zmian i dużego dynamizmu rynku i technologii. Trzymam rękę na pulsie i cały czas się rozwijam. Staram się nadążać za potrzebami rynku, zawsze dążę do tego, by klient miał unikatowe narzędzia rozwoju, z najwyższej półki, po rozsądnych kosztach.

Staram się rozmawiać językiem przyjaznym i zrozumiałym dla klienta. Klient opowiada  o swoich potrzebach i problemach a ja zamieniam to na gotowe rozwiązania.

Klient ma komfort w postaci świadomości, że rozwija się zgodnie z nowoczesnymi standardami i jest konkurencyjny w swojej branży.

Sprawdź również od czego zacząć współpracę