fbpx

Twój progres to moja motywacja

Marketer i konsultant Wspieram małe i średnie firmy

Praktyk biznesu i menedżer zmian

Zajmuję się tym na co większości menedżerów i właścicieli firm brakuje czasu, czyli marketingiem i zmianami rozwojowymi w firmie. Skupiam się na obszarach związanych ze sprzedażą, czyli marketing, sprzedaż i obsługa klienta oraz  organizacja w firmie.

Możesz skorzystać z konsultacji, możemy wspólnie popracować w wybranych obszarach, mogę też sam zająć się zadaniami i projektami w Twojej firmie, odciążając Ciebie i Twoich ludzi.

Jak ogarniam tyle obszarów?

Bo w gruncie rzeczy nie jestem sam. Korzystam z wiedzy ekspertów, których poznałem i ciągle poznaję. Z wieloma współpracuję, od innych czerpię wartościową wiedzę. Sam również nieustannie się rozwijam i zdobywam nową wiedzę. Chcę się tym dzielić z innymi.

To również efekt tego że lubię pomagać innym i nigdy nie zostawiam otwartych tematów; klient ma rozwiązany problem a ja nową wiedzę i kolejne doświadczenie. Jeśli pojawia się dla mnie nowa sytuacja to albo sam znajdę rozwiązanie albo wskażę specjalistę godnego zaufania.

Tak mam, że ciągle lubię wrzucać sobie coś nowego, a to wymaga dużej dyscypliny i efektywności i sprytnego wykorzystania technologii. Chętnie się dzielę tym, co już wypracowałem dla firm i dla siebie.

A po godzinach.

Aktywnie; rower i siatkówka. Na kanapie; historia, szczególnie industrialna, seriale, książki, nowe technologie, wino i dobra kuchnia. Od czasu do czasu fajne miejsca u nas w kraju i na świecie.

Marketing

Przez większość kariery sprzedażowej jako „pomostowy” między sprzedażą a marketingiem, ostatnie 5 lat to rozwój własnych umiejętności i skupienie na e-marketingu dla B2B i B2C.

Sprzedaż

Ponad 25 lat związany ze sprzedażą i strategią sprzedaży; wykorzystanie technik i narzędzi do rozwoju kanałów sprzedaży, budowy relacji i poprawy jakości obsługi klienta w B2B i B2C.

Organizacja

Mówią o mnie „poukładany do bólu”, ogromny bagaż doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami, procesami, ludźmi oraz czasem i zadaniami.

Trzy kluczowe elementy rozwoju każdej firmy, czyli marketing, sprzedaż i obsługa klienta oraz organizacja i zarządzanie zasobami w jednym miejscu. To zapewnia synergię i skuteczność w działaniach, sprawną komunikację i wypracowane wspólne cele.

To, co mnie wyróżnia to …normalność. W mojej historii nie znajdziesz przymiotników zaczynających się od „naj”, nie znajdziesz też listy wystąpień publicznych, chociaż trochę ich było. A JEDYNIE ponad 20-letnie doświadczenie pracy z klientami, cały czas na pierwszej linii, w kontakcie z realiami różnych segmentów rynku. W mojej ofercie nie znajdziesz propozycji spektakularnych wzrostów, transformacji a JEDYNIE obietnicę sukcesywnego i stałego progresu oraz stabilizacji. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się też na blogu. ZAPRASZAM

Dlaczego warto ze mną?

Doświadczenie i odpowiedzialność

Proste i praktyczne rozwiązania

Indywidualnie i bez schematów

Sprzedaż i marketing w jednym miejscu

Komfort i bezpieczeństwo

Zobacz, co możemy RAZEM zrobić w Twojej firmie

Klienci mówią o Solvado